+90 (216) 314 54 54 | info@temasteknoloji.com.tr

Toplantı Salonu Rezervasyon Sistemi

Toplantı salonu rezervasyon ve yönetim yazılımı

Özellikle Oteller, büyük ölçekli şirketler ve bünyesinde birden çok toplantı salonu bulunduran kurum ve kuruluşlar için tasarlanan Toplantı Odası Yönetim Sistemi, toplantıları yönetmek ve tek noktadan daha kolay idare etmek için geliştirilmiştir.

Microsoft Exchange Mail Sunucusuna entegre olarak çalışan bu sistem, toplantı isteğini oluşturan kişinin Ms Outlook üzerine girdiği bilgilere göre Exchange Sunucusundan bu bilgileri okuyarak toplantı odalarında bulunan ekranlara gerçek zamanlı olarak yansıtır. Uygulama şekli oldukça basit olan bu sistem tıpkı bir kurum içi toplantı isteği gönderme işlemi kadar kısa sürer.

Bu sistem sayesinde Toplantı Salonlarının kapısında ya da yakınında bulunan LCD ekranlar üzerine günlük, haftalık aylık olarak ta toplantı planlayabilir, listeleme desteği sayesinde toplantılarınızın bir listesini aynı ekrandan takip edebilirsiniz.

Toplantı Odası Yönetim Sistemi’nin bazı özellikleri ve avantajları aşağıda listelenmiştir.

  • Yeni Toplantı Programlarının girdilerini ve işlem süreçlerini kolaylaştırır
  • Sadece Outlook üzerinden yönetilir
  • Salon Ekranlarına hava durumu, tarih ve finans bilgileri gibi içerikler eklemenize olanak sağlar
  • Salon adı, Toplantı başlangıç bitişi, Firma adı, Firma logosu, Toplantı konusu ve Gelecek toplantılar gibi bilgileri anlık olarak aktarır
  • Toplantıdan arta kalan zamanlarda salon ekranlarında video, resim, rss, flash gibi zengin görsel içerikler oynatmanıza olanak sağlar
  • Ekranlardaki temalar firma, kurum ve kuruluşlara özel olarak tasarlanır
  • Uygunluğuna göre ön analiz yapılarak kurum bünyesindeki ERP yazılımı alt yapıya uygunsa mail sunucu yerine ERP yazılımına da entegrasyonu sağlanabilir

dedeman-toplanti-salonu-ekrani

Toplantı odası yönetim sistemi çözümlerimizi 2 ana başlıkta toplayabiliriz.

1. Crea Sign Digital Signage Software İçine Entegre Sistem

2. Crea Sign Bağımsız Çalışan Toplantı Yönetim Sistemi

Crea Sign Toplantı Modülü

Crea Sign içerisinde bulunan Toplantı Modülü, halihazırda kullandığınız Microsoft Exchange mail sunucusuna entegre edilebiliyor. Ekranlara toplantı bilgilerini yansıtabilmek için sadece Outlook üzerinden ilgili oda seçilip katılımcılar belirlenir ve toplantı isteği gönderilir işin diğer taraflarını yazılım otomatik olarak halleder. Giriş yapıldıktan sonra vakti gelen toplantıya ait bilgiler uygun toplantı salonundaki ekrana anında otomatik olarak yansıtılır.

Toplantı salonu rezerve etmek için internet olan herhangi bir yerden Outlook veya Outlook Web Access ile kolayca toplantı odası kiralayabilirsiniz.

Crea Sign Bağımsız Çalışan Toplantı Yönetim Sistemi

Eğer şirketinizde Exchange server yoksa ya da bu mail sistemini toplantı odalarıyla entegre etmek istemiyorsanız bunun için bağımsız sistemi seçebilirsiniz.

Bu sistem diğer yöntemin aksine manual yönetilen bir yapıya sahiptir. İsteğinize özel olarak tasarlanan Toplantı Salonu LCD Ekranlara kurulan yazılım, merkezi bir noktadan el ile manual olarak yönetilir. Bu sistemde de Logo, Hava durumu, Finans bilgileri, Toplantı Salon adı, Toplantı saati gibi içerikleri el ile ekleyebilmenize olanak sağlar.

Kurumsal şirketler, Toplantı salonu kiralayan özel kuruluşlar, Oteller ve bünyesinde Microsoft Exchange Server bulunan küçük ve büyük ölçekli işletmeler bu yazılımı kullanabilirler.