iiSignage , iiyama’nın 40 serisi (LExx40UHS) Profesyonel Digital Signage ekranlarıyla ücretsiz gelen, basit bir digital signage içerik yönetim yazılımıdır. İiSignage ile herhangi bir iiyama 40 serisi ekranda kendi içeriklerinizi kolayca oluşturabilir, yayınlayabilir ve yönetebilirsiniz.

Oldukça etkili reklamlar oluşturmak için video, resim ve widget ekleyin yazılım üzerinden ekranlarınıza ağ yoluyla yayınlayın.

Kendi profesyonel içeriğinizi oluşturun

İiSignage ile kendi tanıtımlarınızı ve reklam içeriklerinizi oluşturmak oldukça kolay ve hızlıdır. Ekranlara yayınlanacak içerikleri oluşturmak için ücretsiz şablonlardan birini kullanabilir veya sıfırdan kendi şablonunuzu tasarlayabilirsiniz.

Resimler, videolar, web sayfaları ve youtube kanalınızdaki videoları ekranlarınıza iisignage üzerinden merkezi olarak gönderebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

iiSignage, iiyama’nın 40 serisi modellerin tümüyle çalışır. Yazılımın süre veya ekran limiti yoktur. Bilgisayarınız için iiSignage yazılımını doğrudan bu adresten indirebilirsiniz.

Tüm iiyama 4K 40 serisi ekranlar üzerinde (LExx40UHS) iiSignage client yazılımı önceden yüklenmiş olarak gelir. Ekranlar için ek yazılım indirmeye ve yüklemeye gerek yoktur. Sadece yönetim için kullanacağınız bir windows bilgisayara iisignage sunucu yazılımını indirip kurmanız gerekmektedir.

İiSignage’ın çalışabilmesi için sunucu olarak kurulacak bilgisayarın ekranlarla aynı (LAN / WiFi) ağa bağlı olması gerekir.

iisignage tanıtım videosu