+90 (216) 314 54 54 | info@temasteknoloji.com.tr

Avm Yönlendirme & Bilgilendirme Sistemleri

Avm Yönlendirme & Bilgilendirme Sistemleri
  • Avm için videowall reklam ekranı
  • AVM içi bilgilendirme
  • wayfinder signage sistemleri
  • Digital Signage (Aqua Florya)

Özzellikle Alışveriş Merkezleri gibi çok katlı ve çok mağazalı yapılarda ve yaşam merkezlerinde müşterilerin aradıkları mağazaları ya da yönlerini bulmayı kolaylaştıran sistemler son zamanlarda oldukça gerekli hale gelmiştir. Orijinal adıyla Way Finder denilen bu sistemin Türkçe karşılığı Yön Bulma anlamına gelmektedir.

Yön bulma ya da Way Finder sistemleri sayesinde,  tesis içerisindeki müşterileri ya da ziyaretçileri bulundukları noktadan istedikleri noktaya kadar animasyonlu ve 3 boyutlu olarak ulaşımı simule edilmektedir.

Temas Teknoloji olarak yön bulma sistemleri,  AVM içi bilgilendirme  ve reklam çözümleri üretmekteyiz. Uzman yazılımcı kadromuz ve grafikerlerimiz sayesinde kurumsal kimliğinize uygun olarak size özel içerikler üretiyoruz.

Alışveriş Merkezleri’ ne Özel Çözümlerimiz

Alışveriş merkezleri için Digital Signage kapsamında birden çok çözüm üretiyoruz. İşte mevcut uygulamalarımızdan bazıları.

WayFinding Signage Uygulaması

Wayfinding sistemi büyük alanlarda ziyaretçilerinin yönlerini bulma ve bulundukları lokasyondan bina içerisindeki başka bir yere (mağaza, wc, otopark, bebek bakım odası, mescit, danışma atm, asansör) nasıl gidecekleri konusunda onlara rehberlik eden bir uygulamadır. Donanım olarak dokunmatik kiosk lara ihtiyaç duyan bu sistem için diğer bir gereklilikte wayfinder yazılımıdır.

Temas Teknoloji olarak alışveriş merkezleri’ne uygulanan bu yazılım ve donanım bütününü anahtar teslim olarak sağlamaktayız.

wayfinder signage sistemleri
Wayfinder Sistemi sayesinde bulunduğu noktadan başka bir mağazaya ulaşmak isteyen bir ziyaretçi 3D olarak kendisine çizilen sanal bir yol sayesinde gideceği noktaya kolayca ulaşabiliyor. Son dönemlerde hızla artan bu uygulamayı sizde kendi işletmenizde kullanabilirsiniz.
Wayfinder signage yön bulma sistemleri
Wayfinder uygulaması ziyaretçilerin kios cihazlarını kullanmadığı zamanlarda bir digital signage ya da reklam ekranına dönüşebiliyor. Ekrana belirli bir süre dokunulmadığı durumlarda reklam ve tanıtım videoları orta alanda görüntülenmeye başlanıyor.

Bina İçi Bilgilendirme Sistemi

 

Özellikle Alışveriş Merkezleri gibi toplu yaşam ve alışveriş alanlarında dijital bilgilendirme, ve kapalı devre yayın sistemleri ziyaretçileri bilgilendirme işini üstlenirken, reklam amaçlı ekranlar  ise işletme bütçesine destek amaçlı olarak farklı markalardan aldıkları reklamları yayınlayarak işletme bütçesine inanılmaz bir katkı sağlamaktadır.

Firmamız gerek bina içi bilgilendirme sistemleri gerekse reklam ve promosyon amaçlı poster,videowall donanım ve yazılımlarını bir çok sektörde olduğu gibi AVM lerde de titizlikle uygulayabilmektedir.

AVM içi bilgilendirme
Bina içi bilgilendirme amaçlı kullanılan dijital posterler aynı zamanda markaların reklamlarının yayınlanmasını sağlayarak işletmenize katma değer sunuyor.
Avm için videowall reklam ekranı
AVM lerin iç mekanlarında bulunan yeme / içme alanları insanların en çok vakit geçirdikleri yerlerdir. Bu alanlara konumlandırılan videowall ekranlar sayesinde yapılan reklam ve duyuruların insanlara etkisi normale göre daha fazladır.