WAYFINDING

Wayfinding sistemi, büyük alanlarda ziyaretçilerinin yönlerini bulma ve bulundukları lokasyondan bina içerisindeki başka bir yere (mağaza, wc, otopark, bebek bakım odası, mescit, danışma atm, asansör) nasıl gidecekleri konusunda onlara rehberlik eden bir uygulamadır.

Donanım olarak dokunmatik kiosklara ihtiyaç duyan bu sistem için diğer bir gereklilik te wayfinder yazılımıdır.

Temas Teknoloji olarak alışveriş merkezleri’ne ve çok büyük alanlara (kampüs, fabrika, yaşam alanı vb.) uygulanan sistemin bütününü anahtar teslim olarak sağlarız.

Wayfinder

Wayfinder Sistemi sayesinde bulunduğu noktadan başka bir mağazaya ulaşmak isteyen bir ziyaretçi 3D olarak kendisine çizilen sanal bir yol sayesinde gideceği noktaya kolayca ulaşabiliyor. Son dönemlerde hızla artan bu uygulamayı sizde kendi işletmenizde kullanabilirsiniz.

Bilgilendirme

Wayfinder uygulaması ziyaretçilerin kios cihazlarını kullanmadığı zamanlarda bir digital signage ya da reklam ekranına dönüşebiliyor. Ekrana belirli bir süre dokunulmadığı durumlarda reklam ve tanıtım videoları orta alanda görüntülenmeye başlanıyor.

PROJELERİMİZ

Özellikle Alışveriş Merkezleri gibi toplu yaşam ve alışveriş alanlarında dijital bilgilendirme, ve kapalı devre yayın sistemleri ziyaretçileri bilgilendirme işini üstlenirken, reklam amaçlı ekranlarsa işletme bütçesine destek amaçlı olarak farklı markalardan aldıkları reklamları yayınlayarak işletme bütçesine inanılmaz bir katkı sağlamaktadır.

Temas Teknoloji gerek bina içi bilgilendirme sistemleri gerekse reklam ve promosyon amaçlı poster,videowall donanım ve yazılımlarını bir çok sektörde olduğu gibi AVMlerde de titizlikle uygulayabilmektedir.

Reklam

Bina içi bilgilendirme amaçlı kullanılan dijital posterler aynı zamanda markaların reklamlarının yayınlanmasını sağlayarak işletmenize katma değer sunuyor.

Dikkat Çekici

AVM’lerin iç mekanlarında bulunan yeme / içme alanları insanların en çok vakit geçirdikleri yerlerdir. Bu alanlara konumlandırılan ekranlar sayesinde yapılan reklam ve duyuruların insanlara etkisi normale göre daha fazladır.

AVM YÖNLENDİRME UYGULAMALARIMIZ

Uygulama Hakkında

Yön bulma (Wayfinding) sistemleri sayesinde,  tesis içerisindeki müşterileri ya da ziyaretçileri bulundukları noktadan istedikleri noktaya kadar animasyonlu ve 3 boyutlu olarak ulaşımı simüle edilmektedir.

Bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılan Totem – Poster ekranlar, müşterileri bilgilendirirken reklam yayını yapmanıza olanak sağlar.

Uzman yazılımcı kadromuz ve grafikerlerimiz sayesinde kurumsal kimliğinize uygun olarak size özel wayfinding ve bilgilendirme çözümleri üretiyoruz.

Yeni bir proje başlatmak ister misiniz?

– Ücretsiz yerinde keşif fırsatından yararlanmak için bize ulaşın –