Andon Ekranlar ve Üretim Takip Ekranları

Andon Ekran Çözümleri

Andon Ekran çözümleri ile üretim bantları ve fabrikalarda üretim süreçlerini şeffaflaştırın. üretim durumlarını görünür kılın

Farklı Boyutta Ekran Seçenekleri

Üretim tesisleriniz için Andon Sistem olarak kullanabileceğiniz farklı boyutlarda endüstriyel TV'ler

Yazılım Entegrasyonu

Samsung Magicinfo ile mevcut ERP sisteminize ekranlarınızı entegre edebilirsiniz.

PROJELERİMİZ

ANDON EKRAN NEDİR?

Andon Ekran veya Andon Pano da denilen sistemler uzun yıllar önce özellikle Japon otomotiv sektöründeki üretim tesislerinde kullanılan hata önleme ve üretim izleme sistemidir. Günümüzde Andon Panolarda, üretim hattının verimi, çalışma-durma süresi, üretim adedi gibi üretim hattına ilişkin veriler de yer alabilir.

Üretim bantlarında üretim ile ilgili süreçleri şeffaflaştıran veya hataları azaltmaya yarayan bu sistem, daha önceleri Andon Pano denilen eski tip LED ekranlar sayesinde gösteriliyordu. Fakat gelişen teknoloji bu LED panoları ortadan kaldırarak yerini endüstriyel tipteki ticari sınıf ekranlara bıraktı.

ANDON EKRAN OLARAK KULLANABİLECEĞİNİZ EKRAN TİPLERİ

Andon Erkan veya Andon olarak endüstriyel tipte üretilen 7/24 zor şartlarda çalışmaya uygun farklı tipte ekran seçeneklerimiz bulunmaktadır. Endüstriyel ekran olarak Samsung ve iiyama markalarının farklı boyut seçenekleri bulunur.

FABRİKA İÇİ DOKUNMATİK PANEL PC

Fabrikalarda veya üretim tesislerindeki ağır ortam şatlarında çalışabilen, dokunmatik dokunmatik panel pc ler, üretim verimini arttırabilmeniz için tasarlandı. Darbelere karşı dayanıklı metal kabin içerisinde endüstriyel tip dokunmatik ekran, zor şartlarda maksimum verim sağlar.

Dokunmatik panel Pc’ler birden çok montaj seçeneği sunar. Kullanım alanına göre duvara, tavana veya zemine monte edilebilir yapıdadır.

Metal Kabin ve Endüstriyel Dokunmatik Ekran Desteği sunan Panel Pc’ler, fabrika ve üretim tesisi gibi zorlu çalışma şartlarına dayanıklı yapıda donanımlar sahiptir.

Dokunmatik Panel PC

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1920×1080 FHD
Ekran Boyut Seçenekleri 22″ – 27″
En boy Oranı IPS
Panel Tipi 16:9
Dokunmatik Teknolojisi Kapasitif
Dokunmatik Nokta Sayısı 10 points
Montaj Seçeneği Zemin – Duvar-Tavan
Malzeme 1,2 mm TKP sac
Boya Elektrostatik Toz boya
Renk Siyah (Opsiyonel)

Montaj Seçenekleri

Zemin, Tavan ve Duvar gibi farklı alanlara uygun montaj seçeneği

DOKUNMATİK PANEL PC PROJELERİMİZ

CERRAHİ MONİTÖRLER (PAX)

Optimum kalitede cerrahi pax monitörler, medikal amaçlı olarak  tasarlanmıştır. 1920×1080 @ 60 Hz Full HD çözünürlük, endüstriyel klavye ve dokunmatik ekran seçeneği sunar.

Cerrahi sınıf Pax monitörler, medikal sektörüne uygun yapıdadır. Ameliyathaneler, hastaneler ve cerrahi müdahale ortamlarında kullanılabilir.

22″, 27″ boyut seçenekleri sunan Pax ekranlar, metal kabin, endüstriyel sınıf metal klavye ve multitouch Full HD ekran donanımlarına sahiptir

Andon Ekran ve Dokunmatik Panel Pc Alanındaki Refernaslarımız

Andon Ekran veya Dokunmatik Panel PC Sistemlerine mi İhtiyacınız var?

– daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın –